Referencje

Przemysław Łukasiak Jestem przekonany, że Pani Jolanta Drzewakowska, jest osobą która sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy. Jej kompetencje i umiejętności z zakresu coachingu stoją na bardzo wysokim poziomie i każdemu polecam współpracę z nią.
Przemysław Łukasiak
Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta, PTC S.A. Operator sieci T-mobile
Magdalena Opoka-Zarzycka Największymi zaletami pani Jolanty Drzewakowskiej jako coacha są bez wątpienia profesjonalizm oraz indywidualne podejście. bardzo ceniłam sobie również jej intuicję i umiejętności konfrontacji mnie z trudnymi tematami.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Jolantą Drzewakowską i serdecznie polecam ją jako coacha.
Magdalena Opoka-Zarzycka
Prezes Zarządu, M-CONCEPT S.p. z o.o.
Ewa Wajda Zdecydowałam się na coaching z powodu trudności z rozpoczęciem realizacji moich zawodowych planów. W ciągu sześciu sesji z Panią Jolantą udało mi się podsumować moje dotychczasowe osiągnięcia, zidentyfikować trudności i znaleźć sposoby radzenia sobie z nimi.

Bardzo podobało mi się pełne uważności podejście Pani Jolanty i jej kreatywne metody, daleko wychodzące poza to, co mogłabym zrobić sama dla siebie. Ważny był dla mnie także nacisk jaki stawiała na emocjonalną stronę podejmowanych przeze mnie decyzji.

Szczerze polecam jej sesje.
Ewa Wajda
analityk, Biuro Doradcze
Marcin Malesiński Praca z panią Jolanta Drzewakowską to ciąg fantastycznych rozmów, podczas których, pani Jolanta Drzewakowska potrafiła doprowadzić do uświadomienia sobie, ku mojemu własnemu zaskoczeniu, moich cech czy przyzwyczajeń, z istnienia których nie zdawałem sobie sprawy. To fantastyczne jak na samego siebie można "spojrzeć z boku".
Marcin Malesiński
Redaktor,