O mnie

Od 2013 roku jestem redaktor naczelną Magazynu Chcemy Być Rodzicami - pierwszego pisma poradnikowego dla osób starających się o dziecko. Jest to przedsięwzięcie, które codziennie zaskakuje mnie nowymi wyzwaniami a droga do niego nie była oczywista.

Z wykształcenia jestem prawnikiem. Bardzo długo pracowałam jako in-house lawyer, zajmując się głownie obsługą prawną spółek prawa handlowego (branże: nieruchomości i wakacje/turystyka). W firmie wakacyjnej stworzyłam także i wprowadziłam elitarny produkt wakacyjny, który już od kilku lat z powodzeniem działa na terenie Polski.

Od 2003 roku pełniłam funkcję w Zarządach spółek a także w Radzie Nadzorczej spółki finansowej. Swoją wiedzę wykorzystywałam również jako doradca zarządu w spółce consultingowej oraz agencji reklamowej. Poszerzałam swoją wiedzę i umiejętności na studiach podyplomowych: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Podyplomowe Studium Coachingu (SWPS/Laboratorium Psychoedukacji).

Od lipca 2012 do kwietnia 2013 miałam przyjemność uczestniczyć w projekcie GROW with US! w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w ramach którego prowadziłam sesje coachingowe dla studentów i absolwentów SWPS.

Coachem jestem dlatego, że zawsze była mi bliska praca z ludźmi i rozwijanie ich potencjału a coaching nadaje się do tego znakomicie. Lubię być z ludźmi, gdy odkrywają co jest dla nich naprawdę ważne i gdy osiągają swoje cele. To nadaje mojej pracy sens i daje energię do następnych działań.

W swojej pracy, oprócz metod coachingowych, wykorzystuje również idee i narzędzia oferowanie przez TSR. (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach), w kwietniu 2013 roku ukończyłam dodatkowo warsztat - Praca z klientem po traumie.

Członkinie ESHRE i FIAPAC.

Swój prywatny czas poświęcam mężowi i dwójce dzieci. I bez względu na ilość obowiązków znajduję czas na czytanie.